Afrika Örgüsü Kadıköy

Afrika Örgüsü Kadıköy

2018 den beri Afrika örgüsü ve Afro dalgası için, tecrübeli ve titiz salon arayanların tercihi Togo Stüdyo olmuştur. Artan talep ve ilgi nedeniyle Beylikdüzü ilçesinden sonra Kadıköy ve çevresine hizmet vermek için Anadolu yakasına da salon açma kararı verdik.
Bu kararı vermemizin en büyük sebeplerinden biri; Anadolu yakasından, özellikle Kadıköy civarından Afro dalgası, Afrika örgüsü veya Cornrows uygulamaları için bizi tercih edip, uzun yollar kat etmek zorunda kalan müşterilerimizin çağrısıydı.
Beylikdüzüne kurduğumuz ilk salondaki heyecanı ve enerjiyi Kadıköy’e taşımak, Kadıköy sokaklarıyla bize özgü saç tasarımlarını buluşturma fikri müşterilerimiz tarafından destek görünce bu karar kaçınılmaz oldu.
2022 yılı itibari ile Afrika örgüsü ve Afro dalgası modellerindeki deneyim ve tecrübe birikimimizi Anadolu yakasında da bizimle benzer estetik algısı olan, sokak modasına bizim kadar ilgili insanlarla buluşmak için Anadolu yakasına da şube açılımı yapıyoruz.
Yıllar içinde bizi bu mesleğe bağlayan, renklere ve estetik görüntüye olan algımızı, ilgimizi derinleştiren, saç modellerinin sadece modelden ibaret olmadığını anlamamızla ilerlemiştir.
Saç modelleri, renk seçimlerinin kişilerin dünya algılarıyla ve estetik kaygılarıyla bire bir ilintili olduğunu anladığımızdan bu yana, mesleğe olan ilgimiz ve bağımız katlanarak artmaktadır.
Afro dalgasının doğal görünümü için onlarca farklı teknik deneyerek, haftalarca iç eğitim süreçlerinden geçerek mükemmel tekniği arama arayışımız, afro kesim teknikleri için bıkmadan yeni bakış açıları geliştirmemiz bizi hep bir adım öteye taşıdı.
Afrika örgüsü için yıllar içinde geliştirdiğimiz bağlama teknikleri, örgü sonrası kullanım konforunu arttırırken, kullanıcının saçlarına hiç bir zarar vermeden dilediği estetik görüntüye kavuşmasını sağladı.
Yıllar içinde gelişen ve mesleğinde olgunlaşan teknik kadromuzun bir kısmı ile beraber Kadıköy’de Afrika örgüsü ve Afro dalgası çeşitliliğinde çığır açmayı hedefliyoruz.
Afrika Örgüsü Beylikdüzü
2018 yılında ilk kurulumunu yaptığımız Afrika örgüsü ve Afro dalgası Beylikdüzü stüdyomuz, sürekli artan bir ilgiyle dolup, çevredeki en önemli ve bilinen noktalardan biri haline geldi.
Bu ilginin ve burda geçirdiğimiz keyifli ve dostane ortamın en önemli sebebi işimize olan kuvvetli bağ ve her gün yeni insanlarla tanışmaya, dost olmaya olan hevesimizdi.
Süreç boyunca bizi yalnız bırakmayan, Togo stüdyoyu sadece bir saç atölyesi olarak görmeyen, bize enerjisini katarak işimize daha da bağlayan tüm dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.
Beylikdüzü Togo Stüdyo ailesi olarak yeni dostlukların kurulacağı uzun yıllar boyunca aynı heyecanla sizleri ağırlamaktan keyif duyacağız.

Add Your Comment