fbpx

Togo Stüdyo & Hizmetlerimiz Hakkında
İstanbul Beylikdüzü’nde faaliyetlerine devam eden Togo Stüdyo, özellikle kadınların en çok tercih ettiği merkezlerden biri olmaya devam ediyor. Afrika’ya özgü olan farklı saç örgü modellerini Türkiye’de uygulayan ender merkezlerden bir tanesidir. Hijyen ve sağlık şartlarının yerine getirildiği ortamda her türlü konfor ve rahatınız düşünülerek saçlarınıza bambaşka bir hava katılıyor. Sanat ile profesyonel yeteneğin birleştiği bir çalışma ile farklı uygulama teknikleri bu stüdyoda buluşuyor.
Togo Stüdyo olarak, müşterilerimin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda Afrika su dalgası modelini en iyi şekilde tarzınızla buluşturuyoruz. Saçınızın yeterli boy uzunluğuna sahip olması, hacimli saçlara kavuşmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Zamanı çok iyi kullanarak, sıkılmanıza fırsat vermeden saçınızı tek tek nakış gibi işliyoruz. Sonucunda yüzünüzde kocaman bir gülümseme ve memnuniyetinizle başarımızı taçlandırıyoruz.
Özellikle İstanbul Afrika örgüsü konusunda merkezimizde ciddi çalışmalar sergileniyor. Afrikalı kadınların şekil verilmekte zorlanılan saçlarından yola çıkılarak ortaya çıkan bu saç modelini 4 ile 10 saat arasında yapıp güzelliğinize tarz katıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda kullanım ömrü olarak 2 ila 3 ay arasında bu tarzınızı korumanızı sağlıyoruz.
Doğru teknikler kullanılarak yapılan bu örgü teknikleri arasında Cornrows tarzı özellikle genç kuşak tarafından ilgi ile talep görüyor. Genç, yaşlı, çocuk ya da erkek kadın demeden tarzını farklı bir şekilde yansıtmak isteyen herkesi merkezimize bekliyoruz.
Vizyonumuz yaptığımız sanatı en iyi şekilde icra edip müşteri memnuniyeti oranını en yüksek seviyelere çıkarmak ve Togo Stüdyo olarak alanında en iyi saç örgüsü merkezlerinden biri olmaktır.
Misyonumuz ise bugün başarı ile devam ettiğimiz bu sektörde her daim yenilikleri müşterilerimizle buluşturmak olmuştur. Bizlerin hedefi, Arfika kadınlarına özgü olan örgü modellerini Türkiye’de bu tarzı beğenen müşterilere en iyi şekilde uygulamasını yapmaktır. Bugüne kadar yaptığımız sanatın süreç sonucunda takdirleri kazandık. Bundan sonra da devam ettirmek en büyük amacımız.
Türkiye’de saç örgü teknikleri konusunda alanında uzman olan bir ekip ile merkezimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için merkezimizle irtibata geçebilir tarzınıza güzellik katabilirsiniz.