Sıkça Sorulan Sorular
Togo Stüdyo ile ilgili merak ettiğiniz ve kafanıza takılan her türlü soru için merkezimizin müşteri temsilcileri ve yetkilileri ile temasa geçebilirsiniz. İnternet sayfamız üzerinden en çok sorulan sorular bölümünden bilgi edinme konusunda yararlanabilirsiniz. Daha önce merak edilip sorulan sorular hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular içerisinde;
Merkezimizde verilen hizmetler nelerdir?
Hangi teknikler kullanılır?
Randevu almak gerekiyor mu?
İşlemler ne kadar sürüyor?
Yapılan uygulamalar ne kadar dayanıyor?
Örgüleri nasıl muhafaza etmek gerekiyor?
Fiyatlar neye göre belirleniyor?
Gibi daha birçok konu başlığı altında merak ettiğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz.
Togo Stüdyo Hizmetleri Nelerdir?
Togo Stüdyo olarak verdiğimiz hizmetler şu şekildedir.
Afrika Su Dalgası
Afrika Örgü Saç Modelleri,
Cornrows
Saçınız için talep edeceğiniz ve uygun olan en iyi örgü şekli ile ilgili uygulama hizmetlerimiz kapsamında itina ile yapılmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak istediğinizde merkezimizle iletişime geçebilir ve tarzınızda farklılık yaratabilirsiniz.
Togo Stüdyo Nerede?
Togo Stüdyo en güzel Afrika saç örgü modelleri konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu hizmeti İstanbul Beylikdüzü’ nde bulunan merkezinde, başarılı bir ekip ile birlikte uygulamaktadır. Merkezimize gelmek istediğiniz zaman konum bilgileri tarafımızca size iletişim kanalları aracılığı ile bildirilebileceği gibi farklı kanallar ile de ulaşabilirsiniz. Adresimiz, Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Ekinoks Residance E2 Blok Beylikdüzü/İstanbul olarak geçmektedir.
Togo Stüdyo İletişim Bilgileri Nelerdir?
Togo Stüdyo, Afrika saç örgüsü model uygulama merkezimize web sitemizden, telefonlarımızdan iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda bilgi ve randevu oluşturmak için merkezimizin 0544 730 32 55 numaralı telefon hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
Togo Stüdyo Afrika Örgüsü Fiyatları Nelerdir?
Merkezimizde yapılan örgü modelleri ve Afrika’ya özgü saç tasarımlarında saçın uzunluğuna ve yapılacak olan işlemin sıklığına göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bu bağlamda saçınızı yakından görmeden ve teşhis yapılmadan fiyat verilememesi durumu söz konusudur. Kaliteli ve uygun bir şekilde sizlere en sağlıklı fiyatı vermemiz için merkezimizi ziyaret etmeniz gereklidir. Şu konuda size en doğru bilgiyi iletmek isteriz ki, tarzınızı değiştirmeye ve merkezimiz uygulamalarından yararlanmaya karar verdiğinizde bütçenize en uygun fiyatları alacağınızdan emin olabilirsiniz.