Saç örgüleri, son yıllarda giderek sokak modasında belirleyici oldu.  Afrika Örgüsü Erkekler arasında da talep görmeye başladı. Model çeşitliliği, kullanım pratikliği ve estetik görünümü sayesinde sürekli artan bir ilgi oluşmaya başladı örgülere karşı. Bu akımdan saç modellerine ilgi duyan erkeklerde etkilendi. Sokakta giderek artan sayıda Afrika Örgülü erkek görünür olmaya başladı. Görünümüne önem gösteren, dış görünüşüne karakter katmak isteyen ve sokak modasına uygun davranan erkekler Afrika örgüsü, cornrows veya rasta gibi modellere giderek daha çok ilgi gösteriyorlar.

Daha tarz bir görünüm elde etmek ve kendi saçlarına zarar vermeden saçlarını daha uzun hale getirmek isteyenler için Afrika Örgüsü mükemmel bir seçenektir. İşlem esnasında eklenen ek saçlar sayesinde, kendi saçlarınız hiç bir zarar görmeden saç rengini ve boyunu değiştirmek mümkündür.

Saçlarını uzatmak isteyenler bilir ki; orta uzunluktaki saçlar bir türlü istenen şekli almaz ve sürekli kötü bir görünüm verir. Bu evreyi daha rahat atlatmak için örgülerden faydalanan bir çok insan var. Saçları örgü sayesinde işlemden uzak kalarak beslenir ve saçları uzayana dek Afrika Örgüsü kullanmaya devam ederler. Bu sayede orta uzunluktaki saçlarını, daha zahmetsizce ve estetik görünerek uzatmış olurlar.

Erkekler içinde benzer durum söz konusu olabiliyor. Daha uzun saçlara sahip olmak isteyen erkekler, uzatma evresinde sık sık Erkek Afrika Örgüsü tercih ederek bu süreci daha konforlu atlatıyor.

Erkek Afrika Örgüleri, kadınlara uygulanan uzunluktan daha kısa yapılabildiği ve genellikle sadece tepe bölgesine uygulama tercih ettikleri için daha uygun fiyatlandırmalar olabiliyor. Erkek Afrika Örgüsü fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

8 cm den uzun saçı olan ve bu değişimi yaşamak isteyen herkes için mutlaka ideal ve yüz tipine, yaşam tarzına uygun bir Afrika saç modeli vardır. Daha enerjik ve daha genç görünüm veren Afrika Örgüleri. Havalı ve şık görünen Afro dalgası. Rengarenk seçenekleri ve sınırsız model seçeneği ile cornrows örgülerden kendi tarzınıza en yakın olanı seçip bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Son yıllarda her kesimden ve cinsiyetten artarak ilgi gören Afrika saç modelleri için stüdyomuza gelip daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.