fbpx

Afrika Örgüsü Fiyatları

Afrika Örgüsü Fiyatları

Ülkemizde her geçen yıl artan bir ilgi ile Afrika Örgüsü yaygınlaşıyor. Sokak tarzına sirayet eden bu tarz, bir çok soruyu da beraberinde getiriyor. Afrika örgüsü nasıl kullanılmalı ? Afrika örgüsü nasıl yıkanır? Afrika örgüsü fiyatları  ne kadar? En sık karşılaştığımız sorular arasındadır.

Bu soruların cevabı dönemsel olarak değişebilmektedir.  Özellikle yaz aylarında en sık karşılaştığımız sorular arasında Afrika örgüsü nasıl yıkanır sorusu vardır.

Eğer örgülerinizi yaz aylarında kullanacaksanız mentollü şampuanlar önermekteyiz. Mentol saç diplerini ferahlatarak sıcaktan kaynaklı alerjik tepkileri azaltabilmektedir. Diğer dönemlerde, havaların çok sıcak olmadığı aylarda kullanılacak ise sürekli kullandığınız şampuanınızı değiştirmenize gerek yoktur. Her iki durumda da kullanımdan önce şampuanın sulandırılması önemlidir. Sulandırılmış şampuan örgü diplerinde tortu bırakmayacaktır.

Afrika örgüsü nasıl kullanılmalı? nasıl toplanmalı sorusu da çok sık karşılaştığımız sorulardan biridir.

Saç örgünüzü istediğiniz şekilde şekillendirebilir, toplayabilirsiniz.  Fakat özellikle ilk yapıldığı süreçte, sıkı toplamaktan kaçınmak diplerde kızarıklık oluşumunu en aza indirecektir.

Bazı kullanıcılarda ufak kızarıklıklar şeklinde hafif alerjiler oluşabiliyor. Bunun sebebi genellikle sentetik saça vücudun reaksiyon göstermesidir. Bu durum nadiren oluşur. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Elma sirkesini sulandırıp diplere sprey yapabilirsiniz. Kızarıkları kısa süre içinde geçirecektir.

Afrika Örgüsü Fiyatları ne kadar ?

Bu sorunun cevabı istenen modele, uzunluğa göre değişebilmektedir. Bir çok saç modeli içinde, en ekonomik diyebileceğimiz modeller arasındadır zenci örgüsü öne çıkmaktadır.

Boya, röfle gibi işlemler dikkate alınırsa. Saç uzatma yöntemlerinden saç kaynağı düşünülecek olursa, Afrika örgüsü makul fiyatları ile hep bir adım öndedir.

İstenilen örgü biçimi standart kalınlıkta ve uzunlukta ise, seçilen renkler fiyata etki etmez. İstenilen renkler seçilebilir, örgü fiyatı değişmeyecektir.

Fiyatlandırma uygulanan modelin alacağı zamana ve sarf edilen ek saça göre farklılıklar gösterebilir. Kabaca rakam vermek gerekirse standart kalınlıkta, standart Afrika örgüsü 600 tl gibi ortalama fiyatlara yapılmaktadır. İstenilen uzunluk daha arttırılırsa, uygulama süresi ve kullanılan ek saç artacağı için fiyata da etki edecektir.

Kaliteli işlem yapan salonların fiyatlandırmaları kullandıkları saçın kalitesi ve çalışan personelin üst düzey yetenekte olması sebebi ile deneyimsiz ve rastgele işler yapan salonlara göre farklı olmaktadır. Çünkü kullanılan ek saçlar arasında uçurum denebilecek kadar kalite ve fiyat farkı vardır.

afrika örgüsü topuz modelleri

afrika örgüsü 2022 fiyatlar

Add Your Comment