Cornrows

Günümüzde sosyal yaşam içerisinde, tarzında farklılık yaratmak isteyenler için Cornrows tasarımı saç modelleri arasında kullanım rahatlığı bakımında en dikkat çekenlerden bir tanesi olmuştur. Uluslararası moda trendlerini takip ettiğimizde sadece dünyada değil ülkemizde de bu tarz saç modellerine olan ilgi bir hayli fazladır. Günlük hayatta ya da gece hayatında tercih edilebilecek kadar şık model uygulamaları ile hayata geçen bu model, stil sahibi olanlar için tercih edilebilir özelliğe sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor.

 

Cornrows Örgüsü Nedir?

Ülkemizde 90’lı yıllardan beri revaçta olan bu örgü modeli 2018 yılından beri en çok tercih edilen örgü modelleri arasındadır. Sokak tabiri ile balıksırtı modeli olarak adlandırabileceğimiz bu model örgü çeşidinde normalden daha ince bir şekilde örgüler yapılıyor. Bu örgüler arasına eklenen sentetik saçlar ile daha gür bir görünüm elde ediliyor. Kısa süreli değişiklik isteyenler için en çok tercih edilen bu model Togo Stüdyo işlem merkezinde saç boyu 8 cm ve üzeri olan her saça uygulanıyor.

 

Cornrows Nasıl Yapılır?

Ortalama olarak 1 ile 4 hafta arasında kullanım ömrüne sahip olan Cornrows modeli, saçlara balıksırtına benzeyen bir görünüm kazandırıyor. İstek ve arzu doğrultusunda kendi saç renginize yakın isterseniz de farklı renk ilave sentetik saçlar ile dolgunluk kazandırılarak yapılan uygulama örgü modelleri arasında en kolay formasyona sahiptir. İstanbul Cornrows örgü modelini kullananların çok olduğu ve farklı teknikleri görebileceğimiz konumda yer alır.

 

Cornrows Örgü Modelleri?

Kullanımı çok kolay olan bu model de ince örgü, kalın örgü ya da standart ölçülerde örgü şeklinde uygulama yapılabilir. İstenildiği zaman yıkanabilir ve onun dışında her hangi bir bakıma ihtiyacı yoktur.

Togo Stüdyo Cornrows

Kendi saçınızın uzunluğu ile birlikte kullanılacak olan ek saçında uzunluğuna ve özelliğine göre Cornrows fiyatı belirlemesi yapılır. Standart ya da kalınlık ayarına göre bütçenizi zorlamayacak şekilde çok şık modeller uygulanır. Kanekolan sentetik saç eklentileri ile istediğiniz tarzda yapılabilen uygulamaları en çok tercih edilen modeller arasındadır. Günlük hayatta ya da özel zamanlarınız için farklı şekillerde kullanabileceğiniz bu saç modeli için merkezimizle iletişime geçebilir ve sizde fark yaratabilirsiniz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]