fbpx
BEYLİKDÜZÜ 0544 730 32 55KADIKÖY 0536 714 25 35

Afro Dalgası
Boy uzunluğu 8 cm den yukarı olan her saça uygulanabilen Afrika su dalgası son yıllarda popülaritesi çok artmış ve trend hale gelmiş teknik uygulamalar arasındadır. Kendi doğal saçınız üzerine yapılabilen, bununla birlikte farklı renkler ile de süslenebilen bir uygulamadır. Merkezimizde bulunan, bu işin uzmanları tarafından yapılacak olan değerlendirmeler sonrasında saçınıza yapılacak olan uygulama ile ilgili, fikir paylaşımları sonrasında teninize ve tarzınıza yakışacak en güzel renk tonu ile uygulama yapılacaktır.

Afro  Dalgası Nedir?
Sektörde Afro su dalgası olarak adlandırılan bu saç tekniği, kişinin kendi saçının istenilen kalınlığa göre tutamlar halinde ince ince örülmesi ve daha sonrasında arasına hazır bir şekle bürünmüş dalgalı sentetik saçlar ile bezenmesi sonucunda oluşur. Bu saçlarda kullanılan madde hiçbir şekilde kimyasal değil ve yapıştırıcı özelliği yoktur. İstanbul Afrika su dalgası konusunda taleplerin çok yoğun olduğu illerimizden bir tanesidir. 2-3 ay aralığında ilk günkü formunda kullanım süresi bulunur.

Afrika Su Dalgası Nasıl Yapılır?
Alanında uzman kişilerce yapılması tavsiye edilen Afro dalgası ile ilgili olarak ilk defa bu işlemi yaptıracak olanların en merak ettiği konular arasında nasıl yapıldığı gelmektedir. Bu işlemin uygulaması yapılırken hiçbir şekilde ağrı ya da sızı olmaz. Yapılan uygulama esnasında araya eklenen saçların kendi saçlarınızı koruyucu özelliği olması nedeni ile hiçbir şekilde rahatsızlık verici durumlar ortaya çıkmaz. İnce ince örülen saçların arasına istenilen yoğunluğa göre dalgalı saç eklentileri yapılır.

Afro Su Dalgası Modelleri?
Afro dalgası modeli yaptırmak içine Togo Stüdyo işlem merkezine gelen müşterilerin saçlarının yapısına, uzunluğuna ve talep ettikleri dalga yoğunluğuna göre model uygulaması yapılır. Bu modeller hafif kabarık, kabarık ya da yoğun kabarık şeklinde tatbik edilebilir. Yapılacak olan kesimde ise kişinin yüz hatlarına göre hareket edilir. Talep edilen uzunluk ve yoğunluğa en uygun saç kesimi şekli yapılır. Afro dalgası yapım aşaması için videomuzu izleyebilirsiniz.

Togo Stüdyo Afro Su Dalgası
Stüdyomuzda yaptıracağınız Afrika su dalgası fiyatı yapılacak olan keşif sonrasında belirlenebilir. Saçlarınızın uzunluğu, istediğiniz dalga yoğunluğu ve talep edeceğiniz renge göre en makul fiyatlar belirlenerek güzelliğinize güzellik katılır. Daha fazla bilgi için afro dalgası sayfamızı inceleyebilirsiniz