Kalıcı Oje ve Jel Tırnak

Ellerimiz vücudumuzun en dikkat çeken noktalarından biridir. Bakımlı ve temiz görüntü için el ve tırnak bakımı olmazsa olmazlar arasındadır. Günlük hayatımızda bizi yansıtan, sosyal hayatta bizim hakkımızda ilk izlenimi veren parçamız ellerimizdir.
Tırnaklarımızın sürekli bakımlı ve temiz görünmesi için yıllar içinde bir çok farklı yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden en favori olan ve uzun süreli kullanılabilen protez tırnak işlemleridir. Tırnaklarınıza istenilen boy ve şekilde görünüm veren kalıcı tırnak uygulamaları, her an bakımlı görünmek için en ideal seçenektir.
Kalıcı oje ve nail art teknikleri ile tırnaklarınıza istediğiniz renkler ve desenler uygulanabilir. Bu şekilde uygulanan işlemler ellerimizin kişiliğimizi yansıtabilecek birer tabloya dönüşmesine vesile olur. Klasik ve tek renklerde uygulanabilen kalıcı tırnak ve oje uygulamaları, istenirse daha marjinal görüntüye de bürünebilir.
Yıllar boyu geliştirilen teknikler sayesinde, kendi tırnaklarınız hiç bir zarar görmeden istenilen uzunluk yaratılabilir. Rutin tırnak bakımları aksatılmadan yapılarak uzun süreler sorunsuzca kullanım imkanı sağlar.
Protez Jel Tırnak Beylikdüzü
İşletmemizi diğer işlemler için ziyaret eden misafirlerimiz, burada geçirdikleri süre boyunca kişisel bakımlarına ekleyecekleri farklı uygulamalar için taleplerde bulunmuşlardır. Profesyonel ekibimize dahil ettiğimiz tırnak tasarımcısı personeller eşliğinde Beylikdüzü stüdyomuzda, kusursuz derecede bakımlı ve göz alıcı kalıcı tırnak uygulamalarına devam etmekteyiz.
Yüzlerce farklı renk ve uygulama çeşitliliği içinden, kendi tarzınıza en uygun olanı seçerek görüntünüze fark katabilirsiniz.

Kalıcı Oje ve Nail Art

İşlem verimliliği ve estetiğini sağlayan en önemli unsur, kullanılan materyallerin kalitesidir. Her işlemde olduğu gibi kaliteli malzeme ve özenli işçilikle yapılan uygulamalar kusursuz sonuçlar vermektedir. Bu bilinçle hareket ederek kullandığımız tüm materyalleri, yurtdışından, dünya trendlerine uygun markalardan seçerek stüdyomuza getiriyoruz.
Uygulayıcı personelin eğitimi ve bilgi birikimini sürekli ileri taşımak ve yenilikleri, trendleri takip ederek işlem kapasitemize eklemek bizi sürekli bir adım ileride tutuyor.

Protez Tırnak Çeşitleri

Protez tırnaklar iki farklı biçimde uygulanabilir

Jel Tırnak :

Dünyada en çok tercih edilen sistem jel tırnaktır. Tırnağınızın uzun görünmesini istiyorsanız, tırnak ucuna istenilen uzunlukta ek tırnak yapıştırılır ve tırnak üzeri jel dolgu malzemesi ile kaplanır. Ardından çeşitli aşındırıcılar ile törpülenerek şekillendirme işlemi tamamlanır ve renklendirme aşamasına geçilir. Kullanım süresini uzun tutmak için ortalama 3-4 haftada bir bakımının yapılması ve uzayan tırnakların diplerine yeniden dolgu uygulanması faydalı olacaktır.
Ortalama işlem süresi modele göre değişiklik göstererek 1,5 – 2,5 saat aralığındadır.

Akrilik Tırnak :

İstenilen uzunluğa getirilebilen tırnaklar ( ek tırnak yardımıyla ) üzerine gerekli akrilik kaplama yapıldıktan sonra törpülenir ve oje işlemine geçilir.
İşlem süresi modele göre değişiklik gösterir. Ortalama 1,5 – 2,5 saatte tamamlanmış olur.
Akrilik tırnaklar da jel tırnak gibi 3-4 haftada bir bakıma ihtiyaç duymaktadır.
Protez Tırnak Fiyatları: Uygulamanın türü ve işlem süresinin uzunluğuna göre değişiklik gösteren fiyatlar değişkenlik gösterecektir. İstediğiniz işlemin net fiyatını almak için 0544 730 32 55 üzerinden veya @togostudyo.nail instagram adresinden bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.
Protez Tırnak Zararlı mı?
Doğru teknikle uygulanan hiç bir işlem tırnağınıza zarar vermeyecektir. Bu anlamda yeterince tecrübeye sahip ve kaliteli materyal kullanan salonları tercih etmenizi öneririz.

Protez Tırnak Fiyatları: Tercih edilen materyale göre değişiklik gösterdiği için, protez tırnak fiyatları, jel tırnak fiyatı, kalıcı oje fiyatları ve diğer tüm sorularınız için 0544 730 32 55 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

protez tırnak fiyatları ve modelleri

kalıcı tırnak fiyatları

protez tırnak fiyatı

kampanyalı protez tırnak fiyatları

beylikdüzü kalıcı oje

protez tırnak modelleri ve fiyatları

kalıcı oje tırnak

kalıcı oje fiyatları ve modelleri

protez tırnak ve kalıcı oje jel fiyatları

protez tırnak ve kalıcı oje jel fiyatları

beylikduzu kalıcı oje ve protez tırnak fiyatı

kalıcı tırnak ve oje fiyat

protez tırnak ve kalıcı oje esenyurt

beylikdüzü esenyurt kalıcı oje ve tırnak fiyatları

kalıcı protez tırnak beylikdüzü fiyat

kalıcı oje fiyatları esenyurt

kalici-protez-tirnak-beylikduzu

akrilik tırnak fiyatları

beylikdüzü kalıcı protez tırnak

akrilik tırnak fiyatları